We are a leading Manufacturer of dunox brass half diamond mirror bracket and dunox mirror holder bracket laining from Jamnagar, India.
₹ 15 / Piece Get Latest Price
| Bracket Type | Diamond Mirror |
| Material | Brass |
| Suitable Glass Thickness | 6 mm |
| Surface Finish | Chrome |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Load Capacity | 11 to 20 kg |
| Color | Chrome |
| Usage | Bathroom Mirror, Dressing Mirror, Wardrobe Mirror |
| Country Of Origin | Made In India |
| Brand | Dunox |
| Finish | Chrome Finish,also available in Matt Finish |
| Shape | Round |
| Pack Type | Box,also available in Bag |
| Usages | Glass Fitting |
₹ 20 / Piece Get Latest Price
| Size | 4 mm |
| Usage/Application | Glass Fitting |
| Material | Brass |
| Surface Finish | Chrome |
| Design | Round |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
Hardik Rameshbhai Ranapariya (Proprietor)
Ganesh Inpotex
OPP G E B Office, 49 Digvijay Plot Main Roadshab, Gidc, Shanker Tekri Udyognagar
Jamnagar - 361004, Gujarat, India