83% Response rate
Prominent & Leading Manufacturer from Jamnagar, we offer dunox 5mm ss display hook.
₹ 10 / Piece Get Latest Price
| Display System | Wall to hook |
| Arm Length | 100 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Hook Type | Single Hook |
| Finish | Chrome |
| Wire Diameter | 5 mm |
| Type | 5mm SS Display Hook |
| Product Type | Accessories |
| Country of Origin | Made in India |
| Thickness | 5.mm |
Minimum order quantity: 120 Piece
We are engaged in offering 5mm SS Display Hook to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients.
Hardik Rameshbhai Ranapariya (Proprietor)
Ganesh Inpotex
OPP G E B Office, 49 Digvijay Plot Main Roadshab, Gidc, Shanker Tekri Udyognagar
Jamnagar - 361004, Gujarat, India
