Offering you a complete choice of products which include dunox xylo aluminum towerbolt, dunox pyramid aluminum tower bolt and dunox 12mm xylo tower bolt aluminum.
₹ 42 / Piece Get Latest Price
| Size | 4" |
| Material | Aluminium |
| Finish | Steel |
| Quantity Per Pack | 12 |
| Model Name/Number | Xylo |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 120 Piece
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Length | 100 mm (4 in) |
| Finish | Powder Coated |
| Type | DUNOX Pyramid Aluminum Tower Bolt |
| Suitable For | Door Fitting |
| Material | Aluminium&steel |
| Finish Type | Steel |
| Rod Thickness | 9 mm |
| Quantity Per Pack | 12 |
| Size | 4" |
₹ 110 / Piece Get Latest Price
| Size | 4" |
| Suitable For | Door Fitting |
| Quantity Per Pack | 10 |
| Material | Aluminium &steel |
| Finish Type | Steel |
| Model Name/Number | Xylo |
| Rod Thickness | 12mm |
Hardik Rameshbhai Ranapariya (Proprietor)
Ganesh Inpotex
OPP G E B Office, 49 Digvijay Plot Main Roadshab, Gidc, Shanker Tekri Udyognagar
Jamnagar - 361004, Gujarat, India