Providing you the best range of dunox brass v plain aldrops, dunox brass jorjen aldrop and dunox brass plus aldrop with effective & timely delivery.
₹ 600 / Piece Get Latest Price
| Size | 8 inch |
| Rod Thickness | 16 mm |
| Finish Type | Chrome |
| Material | Brass, also available in brass |
| Brand | Dunox |
| Usage | Door Fitting |
| Finish | Matt Finish, also available in Chrome Finish |
| Pack Type | Box, also available in Bag |
Minimum order quantity: 10 Piece
With our expertise and trustworthiness, we are engaged in offering an optimum quality range of Brass Aldrop.
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Material Grade | Solid Brass |
| Bar Length | 8 inch |
| Finish | Matt |
| Rod Thickness | 16 mm |
| Finish Type | Chrome |
| Rod Diameter | 16 mm |
| Suitable Door | Wooden Door |
| Design | Unique Design |
| Application Area | Main Door |
| Door Thickness | 40 mm |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Rod Thickness | 12 mm |
| Finish Type | antiqe |
| Size | 8 |
| Packaging Size | 2 pieces |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
Hardik Rameshbhai Ranapariya (Proprietor)
Ganesh Inpotex
OPP G E B Office, 49 Digvijay Plot Main Roadshab, Gidc, Shanker Tekri Udyognagar
Jamnagar - 361004, Gujarat, India