Our product range includes a wide range of dunox 12.mm xylo tower bolt aluminum, dunox 12mm square tower bolt aluminum and dunox 10 mm round d handle.
₹ 90 / Piece Get Latest Price
| Size | 4" |
| Suitable For | Door Fitting |
| Material | Aluminium & steel |
| Finish Type | Steel |
| Usage/Application | Door Fitting |
| Rod Thickness | 12mm |
| Quantity Per Pack | 12 |
| Brand | DUNOX |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 80 / Piece Get Latest Price
| Size | 4" |
| Suitable For | Door Fitting |
| Material | Aluminium & steel |
| Finish Type | Steel |
| Rod Thickness | 12mm |
| Quantity Per Pack | 12 |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 40 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Finish | Matt |
| Usage/Application | Cabinet |
| Color | Steel |
| Ideal For | Cabinet |
| Size | 4" |
| Styles | Round |
Minimum order quantity: 120 Piece
Hardik Rameshbhai Ranapariya (Proprietor)
Ganesh Inpotex
OPP G E B Office, 49 Digvijay Plot Main Roadshab, Gidc, Shanker Tekri Udyognagar
Jamnagar - 361004, Gujarat, India