Prominent & Leading Manufacturer from Jamnagar, we offer brass w hinges 2in1 soft heavy and dunox brass w type hinges 3".
₹ 150 / Piece Get Latest Price
| Suitable For | Cabinet |
| Hinge Type | W type |
| Size | 4" |
| Finish Type | Silver |
| Thickness | 2.1 - 2.5 mm |
| Brand | Dunox |
₹ 65 / Piece Get Latest Price
| Size | 3" |
| Hinge Type | W HINGES |
| Thickness | 1.6 - 2 mm |
| Suitable For | Window, Cabinet, Wardrobe |
| Color | SILVER |
| Brand | DUNOX |
Minimum order quantity: 120 Piece
Hardik Rameshbhai Ranapariya (Proprietor)
Ganesh Inpotex
OPP G E B Office, 49 Digvijay Plot Main Roadshab, Gidc, Shanker Tekri Udyognagar
Jamnagar - 361004, Gujarat, India