Prominent & Leading Manufacturer from Jamnagar, we offer dunox brass gate hook medium and dunox l type door hook.
₹ 40 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Hook Finishing | Antiq |
| Items Required | Hooks |
| Usage/Application | Door and window |
| Size | 5" |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 120 Piece
₹ 140 / Piece Get Latest Price
| Hook Type | Cloth Hook |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Material | brass |
| Finish | Chrome |
| Load Capacity | 5–10 kg |
| Number of Hooks | 3 Hooks |
| Color | Silver |
| Size | 4 hook |
| Application Area | Office, Living Room, Hotel, Kitchen, Bathroom |
| Finishing | Polished |
| Thickness | 18 mm |
| Is It Rust Proof | Rust Proof |
| Usage/Application | Home |
| Country of Origin | Made in India |
Hardik Rameshbhai Ranapariya (Proprietor)
Ganesh Inpotex
OPP G E B Office, 49 Digvijay Plot Main Roadshab, Gidc, Shanker Tekri Udyognagar
Jamnagar - 361004, Gujarat, India