Offering you a complete choice of products which include mirror cap pyramid.
₹ 33 / Piece Get Latest Price
| Cap Size | 18 mm |
| Pyramid Size | 25 mm |
| Shape | Dome |
| Suitable Glass Thickness | 4 mm |
| Cap Shape | Flat |
| Weight | 50 g |
| Finish | Matte |
| Material | Brass |
| Surface Finish | Stainless Steel |
| Usage | Home, Vastu, Office Table, Temple |
| Design | Square |
| Application | Interior Decor, Mirror, Wardrobe |
| Set Contents | Cap Only |
| Load Capacity | Upto 10 kg |
| Brand | Dunox |
| Size | 1" |
| Usage/Application | Interior |
| Application Area | Indoor, Hotel |
| Color | Silver |
| Country of Origin | India |
Minimum order quantity: 50 Piece
Established as a Sole Proprietorship firm in the year 2015, we “Ganesh Inpotex” are a leading Manufacturer of a wide range of Glass Bracket, Brass Stud, SS And Brass Tower Bolt, Mirror Cap And Bracket, Brass Hinge, Brass Door Eye, etc.
Hardik Rameshbhai Ranapariya (Proprietor)
Ganesh Inpotex
OPP G E B Office, 49 Digvijay Plot Main Roadshab, Gidc, Shanker Tekri Udyognagar
Jamnagar - 361004, Gujarat, India