83% Response rate
Prominent & Leading Manufacturer from Jamnagar, we offer oval h handle.
₹ 28 / Piece Get Latest Price
| Material | Stainless Steel |
| Size | 4" |
| Length | 150 mm (6 in) |
| Handle Type | Pull Handle |
| Ideal For | Cabinet |
| Finish | Satin SS |
| Color | Silver |
| Handle Shape | H-Shape |
| Finish Type | Satin |
| Application | Cabinet/Wardrobe |
| Mounting Type | Back-to-Back |
| Handle Diameter | 16 mm |
| Material Grade | SS 202 |
Hardik Rameshbhai Ranapariya (Proprietor)
Ganesh Inpotex
OPP G E B Office, 49 Digvijay Plot Main Roadshab, Gidc, Shanker Tekri Udyognagar
Jamnagar - 361004, Gujarat, India
